roboting-logo
ArabicEnglishGermanItalianRussianTurkish
Robotik Toz Boyama

Robotik Toz Boyama

Robotlu Toz Boya Tesisleri

Robocoating Robotlu Toz Boya Tesislerinde firmanıza özel ekonomik çözümler sunar. Yıkama hatlarından, kurutma fırınlarına kadar imalatını yaptığımız tesisler de en önemli faktör işletme maliyetleri. Optimum işletme giderleri ile maksimum kalite ve yüksek adetlerde üretim yapmak için Robocoating proje mühendisleri sizlere yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

PLC Kontrollü Toz Boya Robotu

Genel Özellikler:

  • PLC Kontrol
  • Dokunmatik ekran
  • Her Ürün için ayrı hafıza kaydı
  • Endüksyonlu yataklama sistemi
  • Mesafe okuyucu encoder
Toz Boya Robotuna dokunmatik ekran üzerinden start verilir. Toz Boya Robotunun strok ayarı, bu ekran üzerinden rakam girilerek yapılır. Boyanacak malzemenin strok ayarları daha önceden hafıza kaydına alınmış ise, hafıza sayfasından malzemenin kodu girilerek bu ayarlarda çalışması sağlanır.

5 Eksen ve 6 Eksen Toz Boya Robotları

Robotik Toz Boya Uygulamaları için daha çok proses kontrolü ve Verimlilik.

Robocoating boya robotlarının hareket kabiliyeti neredeyse sınırsız, robotlar sabit eksenli sistemlere göre daha esnektir. Daha hassas uygulamalara olanak sağlayan mesafe kontrolleri, derin parçaların yanı sıra zor ulaşılabilecek bölgelere bile ulaşmak mümkündür. Bu, tüm kaplanacak yüzeylere toz kaplamanın daha muntazam bir yayılma sağlar. Ayrıca, bir robot manuel toz boya tabancalarına göre , aynı hareketi tekrarladığından,standart üretim her zaman yapar.Bu da, toz boyada gereksiz atıkları ortadan kaldırır,ve sarfiyatı en aza indirir.Manuel toz boya işlemleri ile kıyaslandığında döngü süresini azaltır azaltır.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?