roboting-logo
ArabicEnglishGermanItalianRussianTurkish
Tünel Tip Fırınlar

Tünel Tip Fırınlar

Robocoating®, firmalara özel endüstriyel fırın sistemleri için tasarım, imalat, kurulum ve devreye alma hizmetleri sunar.

SÜREKLİ PROSES FIRINLARI

Sürekli Proses Fırınları, havacılık, savunma, fiber optik, ahşap ve metal kaplama, plastik, kauçuk, endüstriyel işleme, ilaç, elektronik, baskı ve otomotiv gibi çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. Robocoating® sürekli proses fırınları kaynaklı çelik yapıda, yenilikçi tasarım iç kısımlar, askılı ve ya bant tipi konveyörler içerir ve 850°C’ye kadar sıcaklıklarda çalışan fırınlar üretilmektedir. Temperleme, tavlama, kürleme, ön ısıtma, ısıl işlem, kurutma, ısıyla büzülme ve ısıyla şekillendirme dahil olmak üzere bir dizi uygulama için kullanılabilirler.

Sürekli proses fırınlarımız için standart özellikler, dayanıklı olacak şekilde yapılmış kaynaklı çelik yapı birimi, paslanmaz veya galvaniz çelik iç kısım, bakım ve temizlik için kolayca erişilebilen iç kısım, etkili hava dağıtım sistemi, tümü TSE Onaylıdır, basit veya karmaşık kontrol sistemleri mevcuttur , ve 850°C’ye kadar sıcaklıklarda üretimimiz mevcuttur.

Mevcut sürekli proses endüstriyel fırın üretimlerimiz arasında düz konveyör bant , zincirli konveyör , dönme dolap , karosel , baş üstü araba , kenardan zincirli , itici konveyörlü fırınlar , yıkamalı fırınlar yer alır. Fırınlar tek veya çok katlı dizayn edilebilir.

Güvenilir, enerji verimli, yüksek kaliteli yerleşik endüstriyel fırınlarımız tipik olarak havacılık, medikal, güneş enerjisi, kurutma, kürleme (kompozit), ısıl işlem, metal kaplama ve ilaç endüstrilerinde kullanılmaktadır. .

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?