roboting-logo
ArabicEnglishGermanItalianRussianTurkish
Otobüs, Kamyon Boyama Kabinleri

Otobüs, Kamyon Boyama Kabinleri

Robocoating®, boya kabini teknolojisinde ve yüksek hızlı sonlandırma üretiminde son noktadır. Hava akışı ve çalışma alanı koşulları, bugün piyasadaki en son düşük VOC ve su bazlı boyalar için tasarlanmış ve optimize edilmiştir.

Eşsiz aşağı yönlü hava akışı ve kirlilik kontrolü, harika işleri daha hızlı üretirken Robocoating®, teknolojisi size zaman kazandırır ve enerji maliyetlerinde %50’ye kadar tasarruf sağlar.

Daha fazla iş. Daha hızlı işler. Daha düşük masraflar.

Kamyon boya kabinleri çok sayıda konfigürasyonda mevcuttur. Her birinin performans ve kurulum avantajları vardır. Çoğu kamyon boya kabini büyüktür ve özellikle kamyon kabini iç mekana kuruluysa çok fazla alan gerektirir. Bazı durumlarda, dış mekan kamyon boya kabinleri, bir kamyon onarım tesisinde çok değerli alan tasarrufu sağlayabilir.

Kamyon boya kabinleri için dört konfigürasyon vardır : çapraz akışlı, yarı aşağı çekişli, yandan aşağı çekişli ve aşağı çekişli. Her biri herhangi bir sayıda özelliğe sahip olabilir ve ısıtmalı veya ısıtmasız sistemler olarak mevcuttur. Bir kamyon boya kabini için performans özellikleri ve yerleşim seçenekleri genellikle aynıdır. Kamyon kabinlerinin farklı konfigürasyonları arasında tipik olarak üç özel unsur değişir: taslak desen, binadaki olası yerleşim ve gerekli alan.
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?