roboting-logo
ArabicEnglishGermanItalianRussianTurkish
Kutu Tip Fırınlar

Kutu Tip Fırınlar

Robocoating®, firmalara özel endüstriyel fırın sistemleri için tasarım, imalat, kurulum ve devreye alma hizmetleri sunar.

ÜRÜN DETAYLARI

Endüstriyel Kutu Tipi fırınlarımız birçok standart boyutta mevcuttur (istek üzerine özel boyutlar mevcuttur) ve yaş boya ,toz boya kürleme uygulamaları için ideal seçimdir. Endüstriyel boya Kutu Tip fırınları, çalışma odasının tüm uzunluğu boyunca eşit hava dağılımı sağlayan ve bu da kaliteli kürlenmiş yüzeyler ve optimum kürleme döngüleri sağlayan birleşik hava akışı düzenine sahiptir.

Boya kürleme fırınlarımız, yeniden çalışmayı azaltan ve zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan boyama kalitesini artıran ve hataları önleyecek şekilde tasarlanmıştır.Boya kutu tip fırını, size tutarlı, yüksek kaliteli kürleme sonuçları sağlamada önemli bir bileşen olan mükemmel sıcaklık homojenliği sunar. Kontaminasyonun ortadan kaldırılmasına ve temiz bir çalışma odasının korunmasına yardımcı olmak için düşük maliyetli değiştirilebilir bir filtre sağlanabilir; gazla çalışan toplu fırınlar, isteğe bağlı bir yanma üfleyici giriş filtreside mevcuttur.

Robocoating®, ayrıca sürekli uygulamalar için çok çeşitli fırınlar tasarlar ve üretir. Daha yüksek üretim hacimleri için en iyi, Tepegöz Arabalı Konveyör veya Kenarda Zincirli Konveyör (mil konveyörü olarak da bilinir) sistemine sahip bir fırın kullanılabilir.

Robocoating®, boya fırınları, kurulum ve başlatma sürelerini kısaltmaya yardımcı olmak için fabrikadan ayarlanıp, tesisinize gönderilmeden önce test edilir.

ÖZELLİKLERİ

  • Birçok standart boyut ve özel boyut mevcuttur
  • Gaz veya elektrikli ısı
  • 250° C maksimum sıcaklık derecesi
  • Standart kombinasyon hava akışı modeli. Yatay hava akımı tasarımı da mevcuttur
  • Yüksek kapasiteli doğrudan tahrikli üfleyiciler
  • Toz geçirmez ayarlanabilir kanal sistemi
  • Gazla çalışan fırınlarda modülasyonlu kontrol
  • Elektrikle ısıtılan kürleme fırınlarında SSR güç kontrolü
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?