roboting-logo
ArabicEnglishGermanItalianRussianTurkish
Kumlama Odaları

Kumlama Odaları

Kapsamlı robotik tesis çözümleri portföyümüz ile verimliliğinizi artırın, maliyetlerinizi azaltın ve sürdürülebilirlik hedeflerinize ulaşın. Her seviyede inovasyonu keşfedin.

UYGULAMANIZA GÖRE ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ VE ÜRETİLMİŞTİR — KUMLAMA ODALARI VE OTOMATİK GERİ DÖNÜŞÜMLÜ KUMLAMA KABİNLERİ

Kumlama odası ve diğer ekipmanlarında Robocoating® çözümlerinin faydalarından biri, sisteminizi özel uygulamanıza veya çalışma ortamınıza uyacak şekilde özelleştirebilmemizdir.

Yüksek teknokloji ürünü modern kumlama tesisinin özü, uygun şekilde tasarlanmış ve ideal bir kumlama kabini, yatırım getirisi sağlarken temiz, toksik olmayan bir ortam taleplerini karşılar.

Robocoating® Aşındırıcı kumlama odaları, özel uygulamanız için tasarlanmış ve tasarlanmış orijinal bileşenlere sahiptir. İster vakumlu geri kazanım sistemine sahip anahtar teslimi bir kumlama odasına, ister kovalı, çapraz vidalı ve toz toplama sistemine sahip daha ayrıntılı bir odaya ihtiyacınız olsun, en yüksek kalite ve sağlam güvenilirlikten emin olabilirsiniz.

Kumlama odalarının uygulamaları: termal püskürtme ve boyama öncesi pas alma, kireç giderme, çapak alma ve yüzey hazırlığı.

Kumlamama odası sisteminin ana özelliği , kumlama işlemi sırasında operatörün odanın içinde olmasıdır. Koruyucu giysi ve kask, operatörü aşındırıcı darbelerden korur ve temiz hava beslemesi, kumlamacı kaskından yeterli havalandırma sağlar.

Kumlama odaları, otomatik kumlama makinesinin çok pahalı olacağı büyük bileşenler veya montajlı çelikler için kullanılır. Kumlama odasına monte edilen nozul manipülatörleri ile birlikte yüzeyler otomatik olarak işlenebilir ve ulaşılması zor alanlar manuel olarak kumlanabilir. Böylece, ihtiyaç duyulan kumlamacı sayısı azaltılırken esneklik korunur.

İhtiyacınız ister rüzgar türbinleri ve kule bölümleri, ekskavatör ve vinç parçaları, kirişler, konteynerler ve römorklar, göbek dökümleri, jeneratör gövdeleri ve transformatör blokları gibi büyük veya orta büyüklükteki çelik yapıları temizlemek olsun, Robocoating® Kumlama odası sistemi mükemmel bir şekilde temizler.
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?